Реалізація проєкту "Людський вимір"

У суботу 4 листопада 2023 року, в результаті співпраці Бедевлянської сільської ради та Міжнародної організації з міграції в рамках проєкту «Людський вимір», Біловарська гімназія – філія Бедевлянського ліцею Бедевлянської сільської ради, отримала нові енергозберігаючі вікна та двері.

15:32 06.11.2023

Про презентацію посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?»

Команда Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine" розробила посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо». Інформацію щодо Посібника та його завантаження можливо отримати за наступним посиланням: https://iri.org.ua/navchalni-resursy/yak-vprovadyty-prohramu-stazhuvannya-dlya-molodi-posibnyk-dlya-orhaniv-mistsevoho

09:07 06.11.2023

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

27 жовтня - це свято української мови, яке щороку відзначається в Україні. Це день, коли ми вшановуємо пам'ять про наших предків, які створили і розвивали нашу мову.

17:21 27.10.2023

Про створення онлайн-тренажера "Психологічний тренажер для підлітків"

У межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України та благодійної організації «Благодійний фонд «ХепіМайндХелп», який має сталий досвід співпраці з Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, є членом групи охорони психічного здоров’я при Всесвітній організації охорони здоров’я в України, створено онлайн-тренажер «Психологічний тренажер для підлітків», який також може стати в нагоді й дорослим, оскільки містить розділи із вправами для різних вікових категорій.

08:55 19.10.2023

Проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти Бедевлянської територіальної громади

Сьогодні 04 жовтня 2023 року була проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти Бедевлянської територіальної громади.

16:50 04.10.2023