Бедевлянський заклад дошкільної освіти

Захід до Міжнародного Дня рідної мови

"Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови... (Максим Рильський).           21 лютого з метою відзначення  Міжнародного Дня рідної мови в дошкільних навчальних закладах Бедевлянської територіальної громади, відбувся захід шанування української мови, а саме: розвага для дітей старшої та середньої  вікової категорії «Мова рідна, слово рідне» під час якої декламували вірші рідною мовою, виконували Гімн України та ознайомилися з оберегами українського народу.

11:01:52 21.02.2022

Свято Миколая у Бедевлянській ТГ

В Бедевлянській територіальній громаді дітки дитячого садочку села Бедевля та Біловарці радо зустрічали свято Святого Миколая. Дітлахи з оплесками вітали Святого Миколая та радо дивились, як засяяла вогниками прикрашена новорічна ялинка. Також кожен з вихованців дитячих садочків, готували гарного віршика для Миколая. Всім малюкам Святий Миколай на закінчення свята подарував подаруночки.

13:35:03 17.12.2021

"Свято осені" у Бедевлянському ДНЗ

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Дошкільнята дуже люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким під час осінніх свят.

15:37:34 05.11.2021

Наші випускники - 2021 року!

Дорогі наші дівчатка і хлопчики, випускники Бедевлянського ЗДО! Настав час,  попрощатися з дошкільним дитинством і вирушити у шкільне життя.  Хочемо сказати, що ви для нас -  найкращі, найрозумніші, найталановитіші. Ми будемо сумувати за вами та згадувати все життя. Ви покидаєте дитячий садок і попереду вас чекає багато нового і цікавого. Бажаємо Вам хорошого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, нових цікавих знань та вмінь, нехай все завжди виходить.  Будьте  здорові та щасливі! У добру путь !!!

10:12:27 15.06.2021