Останній дзвоник!

26 травня 2017 року у школах села Бедевля пролунав останній дзвоник. Свято, якого чекали і молодші і старші, бо для кожного це початок чогось нового. Для молодших школярів починаються такі довгоочікувані літні канікули, передує яким шкільний табор. А для випускників - це новий шлях у їхньому дорослому житті. Урочиста лінійка, що відбувалася на шкільному подвір'ї була дуже насичена різними виступами.

16:52:27 17.04.2021

Шкільне життя

За планом роботи літнього табору «Веселка». Ми були на екскурсії в селі Колочава , Міжгірського району . Тут ми відвідали музей архітектури та побуту «Старе село». Там ми побачили будинки 18 -19 та 20-го століть ,це такі як : млин, колешня, шалаш, мочила, кузня, криниця, в’язниця.

16:48:36 17.04.2021

Міс табору 2012

З метою проведення підсумків навчального 2011 -2012 навчального року та закінчення літнього табору «Веселка» в понеділок у будинку культури села Бедевля було проведено загальношкільні збори. В кінці зборів було проведено конкурс «Міс табору 2012» . Директор школи Йорж.О.І. привітала дітей із закінченням навчального року,найкращим учням вручила похвальні листи за високі досягнення у навчанні та вручила грамоти батьківським комітетам за активну участь у житті школі . Після цього було проведено конкурс «Міс табору-2012». Який складався з трьох рівнів:

16:43:09 17.04.2021

Дитячий дошкільний заклад с.Бедевля

Розкажу я вам цю казку, Небуду згущати краски, В центрі нашого села, Є будівля там нова Якщо казка - то палац, А в Бедевлі - то дитсад То палац не для розваги, А для нашої громади Це для наших для дітей Щоб вони відпочивали, Сміх і радість там пізнали. Це не казка і не сон То дитячий перезвон. Так у нашому садочку Діти учаться таночку. Дай їм Боже всім здоров'я В наших руках їхня доля. Це Бедевля - це село У нас вічно так було.

16:01:23 17.04.2021

Шкільний автобус

З Глиняного до села є дорога не одна Але є ще й головна - це до школи, це вона. Ми давно цей шлях проклали, і батьки і ми топтали. Ми давно район просили щоб транспортом підсобили. А сьогодні стало так, що поміг нам наш земляк. Він село не забуває бо хорошу пам'ять має. Добру звістку ми всі маєм бо автобус в школі маєм. Це шкільний це наш автобус, він блищить мов "Аеробус". Діти раді і батьки - це ж у ньому в школу йти. Школярі нас завіряютьщо в навчанні у спіх мають. І вся щкола і вся рада цій події дуже рада!

15:54:07 17.04.2021

Маленькі бедевлянці готуються до школи

Ми вирішили теж організувати таку групу для майбутніх першачків. Це питання виносилось на обговорення виконкому, а згодом сесії Бедевлянської сільської ради.

12:40:41 17.04.2021