З Міжнародним днем рідної

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

11:27 21.02.2024

20 лютого, в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні!

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

09:53 20.02.2024

В лютому свій день народження мали би відзначити захисники, Герої України – Сергій ДЕМЧЕНКО та Едуард ШУФРИЧ

Сергій ДЕМЧЕНКО, свій тридцять четвертий день народження мав би святкувати 1 лютого, а сьогодні 13 лютого, свій п’ятдесят п'ятий день народження мав би святкувати – Едуард ШУФРИЧ, але вони віддали своє життя захищаючи рідну країну від ворога.

16:00 13.02.2024