Державна служба з питань праці інформує

Державною службою України з питань праці в рамках проведення Всеукраїнських заходів “Мистецтво безпеки праці” оголошено конкурс, який об'єднує творчість, інновації та пристрасть до створення безпечного робочого середовища.

10:28 09.05.2024

День пам'яті та перемоги

У середу, 8 травня 2024 року у "День памʼяті та перемоги", в Бедевлянській територіальній громаді було проведено захід для вшанувати пам’ять українських воїнів, всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років, які зробили свій героїчний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, та висловити повагу всім тим, хто боровся та досі бореться за свою свободу, незалежність та демократію, виборють своє право на життя у надзвичайно складних умовах, воюючи з жорстокою державою, яка нехтує міжнародним правом, будь-якими нормами моралі та людяності.

13:02 08.05.2024

Подяка власнику автозаправки "ВАКОС"

Бедевлянська територіальна громада висловлює щиру вдячність власнику автозаправки "ВАКОС" пану Петру Костевичу, за неодноразову допомогу в наданні палива для доскавки всього необхідного до наших Захисників, які власним життям захищають нашу державу та дарують нам спокій!!!

16:27 28.04.2024