Інформаційні матеріали щодо запровадження послуги з облаштування безбарʼєрного житла

Громадською організацією “Група Активної Реабілітації”, яка з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма, зустрічалися з вами для налагодження співпраці в напрямку реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розроблено інформаційні матеріали про послугу з облаштування безбар’єрного житла.

09:35 08.07.2024

Керівництво громади, апарат, виконавчий комітет та депутатський корпус Бедевлянської сільської ради висловлює щирі співчуття секретарю Бедевлянської територіальної громади НЕТЕСОВІЙ Світлані Іванівні та бухгалтеру КЗ «Бедевлянська школа мистецтв» ЧОРЕЙ Наталії Валеріївні з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка-батька – Валерія.

10:23 07.07.2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Необрізані гілки  дерев під лініями електропередачі біля приватних будинків можуть призвести до серйозного лиха — обриву проводу, а це загроза ураження електричним струмом людей. Окрім цього, чийсь улюблений горіх чи яблуня біля електродротів часто спричиняє відключення лінії та відсутність електропостачання. Так, більшість відключень під час негоди стаються саме через падіння гілок  дерев на проводи. Аби уникнути цих небезпек потрібно не садити  дерева під лініями електропередач та вчасно обрізати гілки дерев, які уже ростуть. Відповідно до законодавства догляд за зеленими насадженнями повинні проводити власники земельної ділянки, на які вони ростуть.  Також під повітряними лініями електропередач заборонено насаджувати  дерева, які ростуть на висоту більше 4 метрів. Вимог Закону дотримуються далеко не всі власники земельних ділянок. Адже про обрізку гілок біля електромереж мешканці згадують лише тоді, коли зникає світло, а в гіршому випадку, коли обривається лінія. От тоді вже не до жартів, адже питання постає між життям і смертю. Закликаємо мешканців Бедевлянської територіальної громади та власників дворогосподарств перевірити свої дерева, якщо на Вашому обійсті чи ділянці проходить лінія електропередач, гілки треба  ЯК НАЙШВИДШЕ обрізати, якщо вони наблизилися до лінії 0,4 кВ ближче, ніж на 2 метрів. Спільно із Бедевлянською сільською радою  зверніться в район електромереж із заявою, аби працівники ПрАТ “Закарпатяобленерго” вимкнули лінію від напруги та Ви безпечно обрізали власні  дерева та гілки, які загрожують падінням на електромережі. Таким чином у Ваших домівках буде світло і Ви захистите себе та своїх близьких небезпеки ураження електричним струмом.

13:31 03.07.2024

Сільський голова, працівники апарату, виконавчий комітет та депутатський корпус Бедевлянської сільської ради висловлюють щирі співчуття секретарю сільської ради – Світлані НЕТЕСОВІЙ, колишньому голові сільської ради – Василю МОДИНЕЦЬ, родині та близь

На 81 році життя перестало битися серце шанованої та поважної людини, жительки с. Бедевля – Ганни Василівни ГЕРБА, яка за час своєї трудової діяльності зробила чимало для розвитку та процвітання культури в громаді.

14:15 27.06.2024

Увага!  Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

З метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливу азартних ігор (ігор на гроші), загрози ігрової залежності (лудоманії), інформуємо