З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!

Сьогодні в Україні важливий день – День знань.

09:19 01.09.2023

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

13:16 29.08.2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

Щорічно 24 серпня Україна відзначається День незалежності - головне державне свято у році. Цього року Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці!

09:18 24.08.2023

МОЗ: В Україні реєструють випадки кору: 5 причин вакцинувати дитину

В Україні реєструють випадки кору – небезпечного захворювання, яке поширюється надзвичайно стрімко та може мати серйозні наслідки для здоров’я. До впровадження вакцин від кору у 1963 році щорічно у світі вмирало близько 2,6 млн людей.

10:29 21.08.2023