Колектив Бедевлянської сільської ради висловлює щирі співчуття ВАЙНАГІЙ Вірі Юріївні з приводу – смерті батька

Колектив Бедевлянської сільської ради висловлює щирі співчуття головному спеціалісту відділу державної реєстрації Бедевлянської сільської ради, ВАЙНАГІЙ Вірі Юріївні та її родині з приводу тяжкої втрати – смерті  батька, Юрія БАРШАЙ, який передчасно пішов із земного життя.

10:48 02.08.2023

Розширена нарада з керівниками комунальних закладів Бедевлянської територіальної громади

1 серпня 2023 року керівництвом громади, в сесійній залі Будинку культури Бедевлянської територіальної громади було проведено розширену  нараду на якій були присутні: голови постійних депутатських  комісій, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, керівники закладів освіти,  директор  КЗ «Бедевлянської школи мистецтв», директор КП «Комуналсервіс»  та завідувач КЗ «Бедевлянська АЗПМС» Бедевлянської сільської ради. Порядок денний: 1.    Готовність закладів освіти Бедевлянської територіальної громади до нового навчального 2023-2024 року. 2.    Підготовка закладів освіти Бедевлянської територіальної громади до проходження осінь-зимового періоду 2023-2024 року з питань цивільного захисту в закладах освіти.

14:26 01.08.2023

Важлива інформація!!!

Шановні мешканці Бедевлянської територіальної громади,  на виконання рішення Закарпатської обласної військової адміністрації № 21 від 21.07.2023 року «Про заходи із недопущення масових пожеж в екосистемах області в умовах воєнного стану», у зв’язку зі значним прогнозованим підвищенням температури повітря, з метою недопущення масових пожеж заборонити в’їзд до лісів територіальної громади транспортних засобів та іншої самохідної техніки (крім транзитних шляхів) та відвідування лісів населенням. Власникам земельних ділянок ліквідувати на них залишки сухої рослинності пожежобезпечним способом (косіння, вивезення, переорювання тощо) із влаштуванням мінералізованих смуг у місцях прилягання ділянок до лісових масивів.

13:34 24.07.2023