День Батька!

У третю неділю червня y всьому світі відзначають День батька. В Україні День батька почали офіційно відзначати з 2019 року.  У 2023-му році свято випадає на 18 червня. У цей день прийнято всіляко вшановувати батьків, казати їм теплі слова та дарувати подарунки, висловлюючи любов  і вдячність. Другий рік поспіль цей день в Україні є особливим, бо через війну багато дітей розлучені зі своїми батьками.

10:43 18.06.2023

Ремонт доріг по вулиці Б. Хмельницького завершино

Бедевлянською сільською радою Тячівського району закінчено асфальтування  частини дороги комунальної власності по вулиці Б. Хмельницького в селі Бедевля Бедевлянської територіальної громади.

11:01 16.06.2023

Допомога ВПО від партнерів SlovakAid  NEEKA People in Need

Допомога ВПО від партнерів SlovakAid NEEKA People in Need

14 червня в Бедевлянській  територіальній громаді  була видана безкоштовна гуманітарна допомога  за сприянням  партнерів SlovakAid  NEEKA People in Need внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади  згідно проекту SAMRS/2021/UA/1/12 для забезпечення першочергових потреб.

14:05 15.06.2023