Про проведення акції "Чисте довкілля" та дня благоустрою "Чиста громада"

Відповідно до розпорядження В.о. голови Бедевлянської сільської ради від 14.03.2023 №05-02/19 з 15 березня 2023 року на території Бедевлянської територіальної громади розпочато акцію з благоустрою «Чисте довкілля» з метою постійного утримання території сіл у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення.

16:06 31.03.2023

Про проведення методичного тренінгу

24 березня в Бедевлянській територіальній громаді проведено методичний тренінг на тему: «Булінг: причини та профілактика» у якому взяли участь   понад 140 практичних психологів  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Тячівського, Рахівського районів. Мета тренінгу: надання методичної підтримки, щодо створення безпечного середовища у закладах освіти, вільного від цькування, насильства та організація роботи, щодо їх профілактики.Тренінг провели Поуль Валентина Станіславівна та Лівандовська Інна Антонівна, які поділилися досвідом роботи, надали психолого-педагогічний супровід, щодо створення безпечного середовища у закладах освіти, надали інструктивно -методичні матеріали. Координатори тренінгу Шинкарюк Ігор Сергійович - заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації  та Марусинець Мар'яна Михайлівна - директор  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА. Тренінг проведено в атмосфері партнерства та співпраці, сподіваємось, що це не остання зустріч  на якій практичні психологи отримають  реальні знання  та підвищать свою компетентність.

15:17 25.03.2023

Додаткова дотація для буджетів області

Закарпатська область отримала 118,8 млн грн з держбюджету для покриття втрат доходів місцевих бюджетів у зв’язку з повномасштабною збройною агресією росії

12:01 16.03.2023