Сезон розпочато!!

Сезон розпочато! 10 травня 2021 року в селі Біловарці було продемонстровано пригодницький фільм "Їжак Сонік" під відкритим небом. Найщиріші слова вдячності хочу висловити всім хто приклав зусилля та допоміг організувати даний захід, а саме: керівництву Бедевлянської громади Бедей Павлу, Країло Івану, за фантастичну ідею Брай Володимиру, Пастернак Поліні, Решетар Наталії, Переганя Ганні, Гуменюк Михайлу, Дзвеняк Івану, Дочинець Дмитру. Низький уклін та ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ СПАСИБІ ВАМ!

15:36 11.05.2021

З Днем Перемоги!!!

З Днем Перемоги! Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед — до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе в мирі, а про війни нагадує лише це священне свято.

15:45 09.05.2021