Вручення подяки Войтенко Галині Володимирівні!

Бедевлянська сільська рада висловлює подяку Войтенко Галині Володимирівні, за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок, патріотизм, активну громадську позицію спрямовану на розбудову територіальної громади, та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!

11:44 09.12.2021

Нарада щодо посилення контролю з розповсюдження COVID-19.

Вчора, 08.12.2021 року відбулася зустріч заступника голови Тячівської районної адміністрації Носа Вадима Івановича з керівництвом Бедевлянської територіальної громади, та було проведено нараду щодо посилення контролю з розповсюдження COVID-19 та заходи протидії поширення коронавірусної хвороби.

09:01 09.12.2021

Локомотивами розвитку інклюзії мають стати територіальні громади – Марина Лазебна

Саме у територіальних громадах будуть втілюватись інклюзивні проекти для соціальної підтримки людей з інвалідністю. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна на відкритті першого форуму „4і інклюзія”, організованого Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ за підтримки ГО „Сенсоріка” і присвяченого Міжнародному дню людей з інвалідністю.

09:02 02.12.2021