Прибирання лісових масивів в урочищах «Полонинка», «Верханини» та «Чертіж»

Сьогодні активістами та небайдужими мешканцями Бедевлянської громади було проведено роботи по прибиранню побутового сміття та непотребу в лісових масивах урочищ «Полонинка», «Верханини» та «Чертіж». На превеликий жаль дуже часто недобросовісні громадяни залишають за собою сміття після пікніків або просто привозять сміття в мішках і залишають його в лісі.

16:28 05.11.2022

Про зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Бедевлянської територіальної громади

У п’ятницю 4 листопада 2022 року об 1100 кв. часу в сільському будинку культури села Бедевля, відбулась зустріч з представниками малого та середнього бізнесу громади. На зустрічі з підприємцями були присутні начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Тячівської районної військової адміністрації Василь КАЛИНИЧ, керівники комунальних закладів громади та апарат Бедевлянської сільської ради.

09:01 05.11.2022

Виконавчий комітет Бедевлянської сільської ради з сумом сповіщає про смерть нашого односельчанина Едуарда ШУФРИЧА

Виконавчий комітет Бедевлянської сільської ради з сумом сповіщає про смерть нашого односельчанина, командира мотострілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А7364, молодшого сержанта Едуарда ШУФРИЧА На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців. Життя відважного воїна обірвалося на передовій 21 жовтня 2022 року  в районі населеного пункту Терни Донецької області, в результаті мінометного обстрілу. Він був взірцем мужності та стійкості. Неодноразово прикривав своїх бойових товаришів. Скорбота і сум завмерли в повітрі. Невимовно боляче бачити сльози рідних, які назавжди прощаються з люблячим сином, братом, чоловіком, батьком... Ми розділяємо Ваш біль та вашу скорботу. Пам’ять про подвиг Захисника Едуарда ШУФРИЧА  назавжди житиме у наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття родині та всім близьким... Вічна пам’ять і слава герою… P.S. Про час прибуття кортежу та церемонію прощання із героєм, буде повідомлено додатково.

12:36 24.10.2022

Відзначення Дня Визволення села Бедевля від фашистських загарбників

22 жовтня – День Визволення села Бедевля від фашистських загарбників – це день пам’яті, який щороку відзначається мешкнцями нашого села.  У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів  односельчан-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

13:45 22.10.2022

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників в с. Бедевля та с. Біловарці

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. День захисника та захисниць України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові боронячи Україну від російського загарбника. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

15:14 14.10.2022