У Бедевлянській теритріальній громаді в Бедевлянському сільському будинку культури 22.08.2024 року відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Бедевлянській сільській раді.

Дата: 22.08.2024 15:20

Учасниками зустрічі окрім членів ініціативної групи з формування нового складу молодіжної ради та зареєстрованих учасників установчих зборів - претендентів до складу молодіжної ради, стали представники громадськості.

Відкрила засідання Діана ДЕКЕТ член ініціативної групи з формування складу молодіжної ради, яка ознайомила присутніх з порядком денним установчих зборів та про пророблену роботу ініціативної групи.

Кожен представник, претендент до складу молодіжної ради мав можливість презентувати себе, висловити власні думки і погляди щодо розвитку молодіжної політики у Бедевлянській територіальній

громаді, та, власне, особисту безпосередню участь у її формуванні.

Учасниками установчих зборів було обрано лічильну комісію, секретаря та голову установчих зборів. Одноголосно прийнято рішення про кількісний склад молодіжної ради та рішення про відкрите голосування під час проведення виборів до складу молодіжної ради.

За результатами відкритого голосування до складу молодіжної ради при Бедевлянській сільській  раді увійшли 11 претендентів, а саме:

Голова молодіжної радиШелевер Василина Василівна;

Заступник голови молодіжної радиШелевер Олександра Володимирівна;