Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Бедевлянській тереторіальній громаді!

Дата: 23.08.2024 15:02

23 і 24 серпня ми відзначаємо важливі для нашого народу дати – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Ці свята взаємопов’язані, адже без прапора немає жодної країни, проте він існує лише тоді, коли країна – незалежна.

Український синьо-жовтий стяг знаний у всьому світі. Кольорове поєднання чистого, мирного неба, що простягнулося над жовтим безмежним полем хліба, – це символ мирної праці людей та багатства української землі.

Сьогодні нашу країну під державним прапором боронять тисячі мужніх Героїв.

Незалежність – це особистий вклад кожного в перемогу, це чітке бачення справжніх друзів і ворогів, це впевнений вибір свого майбутнього.

Український прапор гордо, урочистою ходою розміром 9 на 3 метрів несли до Старого села у якому відбулися урочистості. Голова сільської ради Павло Бедей привітав всіх присутніх зі словами, щоб запанував мир на нашій землі, щоб майорив прапор України, як символ незламності та добра, а в кожній родині завжди панувала любов, тепло та злагода.  Концертні номери, які підготували учні закладів освіти Бедевлянської тереторіальної громади нікого не залишили байдужими, торкнулися кожного серця. На кінець усі присутні долучились до панахиди та молитви за полеглими захисниками України, які віддали найцінніше — власне життя за наше з вами мирне небо та щасливе майбутнє.

Пишаємося, що є громадянами великої європейської держави, яка перед світовою спільнотою засвідчила готовність захищати свободу, незалежність та демократію.