Інформація власникам рекламних засобів в Бедевлянській територіальній громаді!

Дата: 20.08.2024 16:24

Інформуємо власників рекламних засобів, які знаходяться на території Бедевлянськлї територіальної громади.

У відповідності до листа Закарпатської ОВА та Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, просимо всіх власників рекламних конструкцій, що розміщені вздовж автомобільних доріг на території Бедевлянської територіаольної громади, а саме в  с. Бедевля, та с. Біловарці, відповідно до закону забезпечити маркування із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії згідно із п.44 «Типових правил розміщення зовнішньої реклами», затверджених постановою КМУ від 29.12.2003 року №2067.

ПОПЕРЕДЖАЄМО, що рекламні конструкції розмішені без дозвільних документів або з порушенням вимог Типових правил, підлягають демонтажу.

Нагадуємо, що власники рекламних конструкцій, які не мають дозвільних документів, мають можливість, звернутися до Бедевлянськоїсільської ради для їх отримання.