В лютому свій день народження мали би відзначити захисники, Герої України – Сергій ДЕМЧЕНКО та Едуард ШУФРИЧ

Дата: 13.02.2024 16:00

Сергій ДЕМЧЕНКО, свій тридцять четвертий день народження мав би святкувати 1 лютого, а сьогодні 13 лютого, свій п’ятдесят п'ятий день народження мав би святкувати – Едуард ШУФРИЧ, але вони віддали своє життя захищаючи рідну країну від ворога.

Кращі сини України нині гинуть за свободу і незалежність України. Їхній подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Тож схилімо голови у мовчанні та згадаймо їх щирою молитвою. Сергію ДЕМЧЕНКО – навіки 33, Едуарду ШУФРИЧУ – навіки 53. Поки ми будемо їх пам'ятати, доти вони будуть живі.

Дуже важливо зберегти пам’ять про наших героїв.

Вічна пам’ять, слава і шана Героям України!

Герої не вмирають!