Про створення онлайн-тренажера "Психологічний тренажер для підлітків"

Дата: 19.10.2023 08:55

У межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України та благодійної організації «Благодійний фонд «ХепіМайндХелп», який має сталий досвід співпраці з Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, є членом групи охорони психічного здоров’я при Всесвітній організації охорони здоров’я в України, створено онлайн-тренажер «Психологічний тренажер для підлітків», який також може стати в нагоді й дорослим, оскільки містить розділи із вправами для різних вікових категорій.