З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!!!

Дата: 01.10.2023 09:40

Щороку першої неділі жовтня в Україні відзначають своє професійне свято, вчителі.

Учитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший вчитель повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи. День вчителя - це гарний привід сказати всім вчителям, величезне "Спасибі", за щедрість Ваших сердець, безмежне терпіння і розуміння, відданість справі та любов до своїх учнів. Бути вчителем - нелегка праця, тож бажаємо Вам здоров'я, бадьорості духу, поваги від учнів, удачі в усіх починаннях і справах, оригінальних ідей і блискучих успіхів!

Зі святом!