З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 15:29

28 липня українці святкують День Української Державності – вдруге за історію.

День Української Державності започаткували згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року) та святкуватимуть щороку, 28 липня. Дату вибрали невипадково: саме у цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.

У свята є свій символ - це чотири тризуби, які означають боротьбу, незалежність, історію та ідентичність. Цей символ спростовує міф про те, що Україна - молода держава, адже наш герб походить від родового знаку Рюриковичі та був знаком князя Володимира Великого, за якого хрестилася Київська Русь.

Сьогодні Бедевлянська територіальна громада також відзначала «День Української Державності». На честь свята головою Павлом БЕДЕЙ було вручено подяку Бедевлянської територіальної громади солдату військової частини А0222 Окремої Президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького Володимиру ТИВОДАРУ відзначеному почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та директору КЗ «Бедевлянська школа мистецтв» Олесі ШЕЛЕВЕР з нагоди відзначення «Дня Української державності».