22 червня - Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 11:06

Для всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності 22 червня визначено Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

На превеликий жаль, наша держава знову в жорстоких боях відстоює свій суверенітет та територіальну цілісність. Зі зброєю в руках героїчно боронять нас від навали рашистів воїни Збройних Сил України.

Сьогодні, 22 червня 2023 року працівники апарату Бедевлянської територіальної громади, вшанували пам’ять жертв війни в Україні та всіх, хто віддав життя за наше майбутнє, за нашу свободу.

Вічна слава Героям, полеглих за Україну!

Нехай Бог береже живих!

Бедевлянської сільської ради