День Батька!

Дата: 18.06.2023 10:43

У третю неділю червня y всьому світі відзначають День батька. В Україні День батька почали офіційно відзначати з 2019 року.  У 2023-му році свято випадає на 18 червня. У цей день прийнято всіляко вшановувати батьків, казати їм теплі слова та дарувати подарунки, висловлюючи любов  і вдячність. Другий рік поспіль цей день в Україні є особливим, бо через війну багато дітей розлучені зі своїми батьками.

Це свято особливо щемливе для України, адже безліч наших батьків (як і матерів) захищають своїх дітей і нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям.

Через війну і вимушену міграцію багато родин досі залишаються розділеними. Тож День батька 2023 в Україні сприймається дуже по-особливому.

Бедевлянської сільської ради